Symphonium speldosa

Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa
Symphonium speldosa

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SYMPHONIUM, speldosa med 20 hålskivor i metall, Tyskland, omkring sekelskiftet 1900, märkt 201771, svartlackerat fodral med tryckt dekor, lockets insida med litografiskt tryck, 27x23 cm, höjd 18,5 cm

Fungerar vid test, bruksslitage, skivor med bucklor

605081

2019-01-16