Bergboms bordslampor 1 par Light up the dark

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGBOMS, bordslampor, 1 par, 1960-tal, cylinderformad fot i mässing, cremevita textilskärmar, modell B09, höjd inkl. skärm 56 cm

Bruksslitage

605087

2019-01-27