Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, Louis XVI stil, 1900-tal, förgyllt och skuret trä, i form av urnor, bottenplatta i mässing, höjd exkl lampsockel 28 cm, skärmar medföljer

Slitage, lagningar, klippt el

605088

2019-01-12