Ivars bordslampor 1 par Light up the dark

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IVARS, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, modell 1246, vinröda sametsklädda skärmar, höjd inkl. skärm 60 cm

Bruksslitage

605090

2019-01-27