Buddha Thailand brons

Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons
Buddha Thailand brons

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUDDHA, brons, Thailand, 17/1800-tal, sittande i satvaparyankasana, spår av förgyllning, höjd ca 37 cm

Avslag, slitage

605092

2019-01-13