Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIMO SARPANEVA (1926-2006), vas, gråtonat glas, Ittala, signerad Timo Sarpaneva 3356, formgiven 1964, höjd 20, diameter 17 cm
Nagg
605096
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här