Timo Sarpaneva vas Ittala

Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala
Timo Sarpaneva vas Ittala

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SARPANEVA (1926-2006), vas, gråtonat glas, Ittala, signerad Timo Sarpaneva 3356, formgiven 1964, höjd 20, diameter 17 cm

Nagg

605096

2019-01-27