Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
NILS FORSBERG (1842-1934): Kvinnoporträtt, signerad Nils Forsberg, otydlig datering, olja på duk, ca 44x33 cm
Ytsmuts, mindre färgbortfall
605100
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här