Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Kvinnoporträtt, signerad Nils Forsberg, otydlig datering, olja på duk, ca 44x33 cm

Ytsmuts, mindre färgbortfall

605100

2019-01-12