Edwin Ellis oljemålning

Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning
Edwin Ellis oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDWIN ELLIS (1842-1895): Kustlandskap med väderkvarn, signerad E Ellis, olja på duk, ca 91x151 cm

Färgbortfall, ytsmuts

605101

2019-01-12