Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVSTÄLL, 1900-talets början, empirestil, brons och röd sten, höjd ca 20 cm
Sten med spricka och nagg
605105
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här