Skrivställ empirestil

Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil
Skrivställ empirestil

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSTÄLL, 1900-talets början, empirestil, brons och röd sten, höjd ca 20 cm

Sten med spricka och nagg

605105

2019-01-13