Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd ca 16, diameter 31 cm
Bucklor, bristningar, sprintar till hänklar saknas
605106
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här