Grötskål tenn

Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd ca 16, diameter 31 cm

Bucklor, bristningar, sprintar till hänklar saknas

605106

2019-01-13