Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 2000-tal, stomme i patinerad plåt och metall, två pardörrar i glas, 1 låda, hyllplan i glas, beslag i mässing, höjd ca 131, 48x48 cm

Brukssltiage, mindre märker och repor

605108

2019-01-12