Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Stolta stad", signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, bildmått ca 57x87 cm

605110

2019-01-13