Fåtöljer Louis XVI-stil

Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BADKARSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, skuren och förgylld dekor, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm

605111

2019-01-14