Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BADKARSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, skuren och förgylld dekor, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
605111
2019-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner