Soffa Louis XVI-stil

Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil

Såld för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, lösa plymåer, längd ca 212, sitthöjd ca 38 cm

605112

2019-01-14