Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, lösa plymåer, längd ca 212, sitthöjd ca 38 cm
605112
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här