Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 2000-tal, stomme i patinerad plåt och metall, 2 pardörrar i vitrin, 1 låda, hyllplan i glas, beslag i mässing, höjd ca 131, 48x48 cm

Bruksslitage, 1 ben skadat och böjt, mindre repor och märken

605114

2019-01-14