John Noel Smith färglitografi

John Noel Smith färglitografi
John Noel Smith färglitografi
John Noel Smith färglitografi
John Noel Smith färglitografi

Såld för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): "Frog in a whiskey glass", signerad och daterad J Smith 1985, 61/90, färglitografi, ca 71x61 cm

605118

2019-01-12