Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL GUSTAVSSON, Abraure, träskulptur, "Jaktkamraten", signerad och daterad 1981, höjd 14, 29x24 cm
Lös "strumppinne" medföljer
605124
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här