Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp, signerad Bengt Landin, 103/150, färglitografi, bladmått 86x83,5 cm
605128
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här