Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp, signerad Bengt Landin, 103/150, färglitografi, bladmått 86x83,5 cm

605128

2019-01-14