Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, mörkbetsat trä, höjd ca 50, 45x45
Brukssltiage, fanérskador samt märken och repor
605130
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här