Sängbord
2019-01-15
605130
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, mörkbetsat trä, höjd ca 50, 45x45
Brukssltiage, fanérskador samt märken och repor