Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, mörkbetsat trä, höjd ca 50, 45x45

Brukssltiage, fanérskador samt märken och repor

605130

2019-01-15