Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med papegoja, signerad Bengt Landin, 241/250, färglitografi, tryckmått 69x50, bladmått 85x60 cm
605131
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här