Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med papegoja, signerad Bengt Landin, 241/250, färglitografi, tryckmått 69x50, bladmått 85x60 cm

605131

2019-01-14