Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
PAUL RENÉ GAUGAIN (1911-1976): Fjällguden Zeus på Olympen", färglitografi, signerad samt daterad Paul Gaugain - 1956, mått ca 59x73
605135
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här