Paul Gaugain litografi

Paul Gaugain litografi
Paul Gaugain litografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

PAUL RENÉ GAUGAIN (1911-1976): Fjällguden Zeus på Olympen", färglitografi, signerad samt daterad Paul Gaugain - 1956, mått ca 59x73

605135

2019-01-14