Endre Nemes färglitografi

Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad samt daterad Endre Nemes -1971, 120/260, litografi, 82x60 cm

605140

2019-01-14