Bord Sesam design Folke Ohlsson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord/matbord, "Sesam", Bra Bohag, Tingströms, 1950-tal, teak, höj- och sänkbart, utfällbar skiva, höjd ca 56-71 cm, längd 130 cm, diameter 130 cm

Brukslitage, blekta partier

605142

2019-01-16