Bord Sesam design Folke Ohlsson
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, soffbord/matbord, "Sesam", Bra Bohag, Tingströms, 1950-tal, teak, höj- och sänkbart, utfällbar skiva, höjd ca 56-71 cm, längd 130 cm, diameter 130 cm
Brukslitage, blekta partier
605142
2019-01-16