Jacob Hägg etsning

Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): "Strid å Bengtsortfjärden", signerad J Hägg, etsning, 21x32 cm

Smärre fläckar

605149

2019-01-14