Torsten Renqvist akvatintsetsning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm

605150

2019-01-14