Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm
605150
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här