Louis Sparre etsning

Louis Sparre etsning
Louis Sparre etsning
Louis Sparre etsning
Louis Sparre etsning

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): Utsikt över slussen, etsning, signerad i plåten och med blyerts, L Sp27, 12x18 cm

605152

2019-01-14