Uno Vallman olja på duk

Uno Vallman olja på duk
Uno Vallman olja på duk
Uno Vallman olja på duk
Uno Vallman olja på duk
Uno Vallman olja på duk
Uno Vallman olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Landskap, signerad Uno Vallman och daterad 1966, olja på duk, ca 32x40 cm

605153

2019-01-12