Jacques Villon färglitografi

Jacques Villon färglitografi
Jacques Villon färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): Komposition, signerad Jacques Villon, 71/75, färglitografi, ca 30x40 cm

605154

2019-01-14