Jaeger-LeCoultre herrarmbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1940-tal, automatisk (hammar), plexiglas, boettnr. 432131, cal 476, verknr. 492315, stålänk (ej original), diameter 33,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, drivfjäder av, bruksslitage

605155

2019-01-14