Bojaner Kina 1800-tal

Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJANER, 2 st, Kina, 1800-talets början, dekor av pagodlandskap i underglasyrblått, höjd ca 17-21 cm

Sprickbildning, nagg

605157

2019-01-16