Kent Larsson oljemålning

Kent Larsson oljemålning
Kent Larsson oljemålning
Kent Larsson oljemålning
Kent Larsson oljemålning
Kent Larsson oljemålning
Kent Larsson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KENT LARSSON (född 1959), "Tungt", signerad Kent Larsson, olja på duk, ca 90x100 cm

605158

2019-01-12