Matservis England Adams
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSERVIS, ca 51 dlr, England, Chelsea Sprays, Adams, "Calyx Ware", bestående av: 12 matallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förättsttallrikar, 12 assietter, 1+1+2+1+1, uppläggningsfat, 2 skålfat, terrin med lock
Krackeleringar, mindre ej noterade skador kan förekomma, litet fat med nagg
605159
2019-01-14