Finn Juhl kontorsstol skinn

Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn
Finn Juhl kontorsstol skinn

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FINN JUHL, kontorsstol, modell 210, fempassfot i aluminium på hjultrissor, stomme med fast klädsel i skinn, gungfunktion, France & Søn, Danmark, 1960-tal, höjd ca 102, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, märken, smärre skada

605160

2019-01-12