Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt, etikettmärkt GT, Svensk Möbelindustri, stomme i trä, dekor i pastellage, förgylld med slagmetall och guld, höjd ca 68, bredd 34 cm

Slitage

605161

2019-01-12