Ljusstakar 2 st
2019-01-27
605162
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, 1700-tal, senbarock, höjd ca 14 cm
Skador och lagningar