Ljusstakar 2 st

Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st
Ljusstakar 2 st

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, 1700-tal, senbarock, höjd ca 14 cm

Skador och lagningar

605162

2019-01-27