Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sekelskifte 1900, barockstil, mässing, höjd ca 21 cm

Smärre slitage/bucklor

605166

2019-01-14