Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa

Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa
Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ARNE WAHL IVERSEN, soffa, 2-sits, stomme i massiv teak. lösa plymåer med klädsel i ulltextil, Komfort Möbler, Danmark, 1060-tal, etikettmärkt, längd 131, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, hål i sittväven

605169

2019-01-12