Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE WAHL IVERSEN, soffa, 3-sits, stomme i massiv teak. lösa plymåer med klädsel i ulltextil, Komfort Möbler, Danmark, 1960-tal, etikettmärkt, längd 186, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage
605170
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här