Bojaner Kina 1900-tal

Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal
Bojaner Kina 1900-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, dekor av sångfågel i träd vid pion i underglasyrblått, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

605176

2019-01-13