Tallrikar och fat Kina

Tallrikar och fat Kina
Tallrikar och fat Kina
Tallrikar och fat Kina
Tallrikar och fat Kina
Tallrikar och fat Kina
Tallrikar och fat Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, FAT, ASSIETT, 4 dlr, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, fatet med genombrutet brätte, diameter ca 18-21 cm

Smärre nagg

605178

2019-01-13