Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1950/60-tal, 5 ljuspunkter armar i patinerad koppar, samt teak, kupor i mjölkvitt glas, höjd ca 55, största vid 50 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

605179

2019-01-12