Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1950/60-tal, 5 ljuspunkter armar i patinerad koppar, samt teak, kupor i mjölkvitt glas, höjd ca 55, största vid 50 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage
605179
2019-01-12