Balustradfåtölj

Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALUSTRADFÅTÖLJ, 1800/1900-tal, armstöd och ben i ek, klädd med djuphäftat rött skinn, balustradfåtölj, sitthöjd ca 35, bredd 68 samt högsta höjd 90 cm

Några mindre sömsprickor i skinnet, bruks och åldersrelaterat slitage

605180

2019-01-12