Hans Göran Eriksson målning

Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning
Hans Göran Eriksson målning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS GÖRAN ERIKSSON, "Power H", akryl på duk, signerad och daterad HGE 05, ca 100x100cm

605182

2019-01-15