Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): "Vidsträckt vårlandskap med granar", signerad G. Kallstenius, olja på duk, fragmentarisk utställningsetikett a tergo, ca 66x55 cm
605189
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här