Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): "Vidsträckt vårlandskap med granar", signerad G. Kallstenius, olja på duk, fragmentarisk utställningsetikett a tergo, ca 66x55 cm

605189

2019-01-19