Silverljusstakar design Tore Eldh

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1975, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh

Bruksslitage

605197

2019-01-12