Bengt Ribbentoft oljemålning

Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT RIBBENTOFT (född 1943): "Face", signerad Bengt Ribbentoft, olja på duk, ca 110x110 cm

605198

2019-01-15