Bokhylla teak 50/60-tal

Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal
Bokhylla teak 50/60-tal

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, teak med svärtad benställning, 1900-talets mitt, två skåpsmoduler samt 6 hyllplan, höjd ca 170 cm, bredd 146 cm, djup 33,5 cm

605199

2019-01-16