Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MONA MORALES-SCHILDT, "Ventana", flakong med propp, Kosta, underfång i flera färger, delvis slipad, höjd ca 13 cm
Propp med lagning, botten med repor
605201
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här