Mona Morales-Schildt Ventana

Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana
Mona Morales-Schildt Ventana

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONA MORALES-SCHILDT, "Ventana", flakong med propp, Kosta, underfång i flera färger, delvis slipad, höjd ca 13 cm

Propp med lagning, botten med repor

605201

2019-01-15